O FIRMIE

Firma Handlowo-Usługowa Markizeta już od 1991 roku stara się sprostać potrzebom i wymaganiom naszych Klientów w zakresie dekoracji okien jako istotnego elementu wystroju wnętrza.

Wykorzystując istniejące obecnie możliwości w tym zakresie, przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań, jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Nasza oferta w zakresie tkanin dekoracynych jest odzwierciedleniem najnowszych trendów światowych, zarówno jeśli chodzi o design, jak i rodzaj surowców wykorzystanych do ich wytworzenia.

W naszych salonach dysponujemy wzornikami szerokiej gamy tkanin firanowych i zasłonowych renomowanych firm europejskich i światowych, które na życzenie naszych Klientów mogą być sprowadzone w dowolnej ilości i w krótkim terminie.

Posiadamy równie bogatą ofertę różnego rodzaju karniszy, w tym również z napędem elektrycznym, jak i mechanizmów stosowanych przy roletach rzymskich i austriackich i dekoracjach w postaci paneli czy ekranów.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wystroju okien: od pomiarów i projektu począwszy, poprzez montaż karniszy, szycie zaprojektowanych firan, zasłon i innych elementów dekoracyjnych do zawieszenia u Klienta.

Doświadczony personel naszej Firmy jest do Państwa dyspozycji na każde życzenie, służąc fachowym doradztwem.

Zapraszamy również do współpracy architektów wnętrz.

"Naszą dewizą jest - niekoniecznie musisz zostać naszym Klientem, aby mieć o nas dobre zdanie, a jeśli zdecydujesz się nim zostać, możemy zagwarantować, że będziesz chciał tu wrócić".

Nasze dekoracje od lat zdobią okna w wielu domach i mieszkaniach Krakowa i nie tylko. Mamy również Klientów spoza Krakowa, a także z zagranicy.

Naszymi Klientami byli m.in.:
- Konsulat Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie
- Konsulat Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie
- Uniwersytet Jagielloński - aula Collegium Novum
- Uniwersytet Jagielloński - aula Collegium Medicum
- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie - aula
- Poczta Polska - Pałacyk Włodkowiczów przy ul. Lubicz w Krakowie
- Willa Decjusza
- Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie-Nowej Hucie
- Muzeum Narodowe w Krakowie Oddz. Sukiennice
- Wojewódzki Szpital im. L. Rydgiera w Krakowie
- Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie
- Kolegium Odwoławczego w Krakowie
- Hydrotrest S.A.
- Hotel Francuski
- Hotel Polski
- Kawiarnia Noworolski
- a także kancelarie adwokackie i notarialne.

Pozostając do Państwa dyspozycji zapraszamy do korzystania z naszych usług.


właściciel firmy - Ryszard Przełożny